Sunday, Jun 25th

Last update07:10:15 AM GMT

 Цьогоріч Героєві Майдану Сергію Кемському виповнилося б 35

Картинки по запросуДень Гідності та Свободи, можливо, для когось – одне із низки свят, яке зобов’язує брати в руки квіти й нести до пам’ятників, слухати, що Україна втратила, Україна вистоїть, вистояла у жорстокому двобої добра і зла, який ніколи не обходився без жертв. Хтось втрачав душу, а хтось життя, напівжиття, свободу, віру...

Подробиці...


За слова відповідати вміє

DSC_3422.jpg

7 вересня – День військової розвідки України

Руслан Шелетецький із тих чоловіків, яких ми називаємо «справжні». Відповідні характеристики про нього у працівників військкомату, друзів, знайомих. Після особистого спілкування також залишаюсь під враженням. Емоційний, проте стриманий. Вдумливий, із власною позицією, чого б це не стосувалось, але без нав’язування її співрозмовнику.

Подробиці...


Ємільчинка з'явиться на "Голосі Діти"

Цьогоріч “НТ” вже повідомляла про успіх вихованки гімназії, дев’ятикласниці Альони Лук’янчук. Тоді вона посіла призове місце на одному із всеукраїнських фестивалів. Нещодавно ж, 6 липня, юна співачка взяла участь у Х Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Фантазії моря – Кароліно-Бугаз – 2016”, що пройшов у смт Затоці. Дівчина зайняла І місце.

Подробиці...


Війна не на Сході, а в країні!

Щодня серед вибухів і обстрілів перебувають на Сході наші солдати. Одним із них доля всміхається, іншим вже – Господь. І за їхній подвиг, яким можна вважати лише саме перебування там, ми приречені вшановувати їх довічно, не минаючи увагою жодного захисника.

Мусимо зізнатись: не так просто схилити до розмови діючого або демобілізованого учасника АТО, тим паче до одкровень, чого б це не стосувалось. Вони ладні говорити про нинішній урожай, роботу, в загальному про політику, лише б не про бої, втрати та сиве волосся в такому молодому віці, як от у Ігоря Волощука зі Степанівки.

Подробиці...


Психологічна реабілітація воїнів АТО

Якось до "НТ" завітав житель одного із віддаленого села району. Він вітав свого сина. Тому виповнилось лише 20 років, але він уже пройшов таке пекло, що годі й уявити: Дебальцеве, Іловайськ... Дякуючи Всевишньому, – живий. Юнак і далі перебуває у зоні АТО... Часто трапляється, що ось таким-от військовим згодом важко знайти своє місце у мирному сьогоденні. Як допомогти? Тут потрібна робота психолога. На жаль, у нашій країні чомусь ця практика мало застосовується і мало хто шукає порятунок саме у цьому напрямку. Тож tribunaem.info підготувала добірку інформації, яка покликана допомогти воїнам та їхнім рідним.

Подробиці...


Наші “офранцужені” Уварови

Якщо на кількість досліджень щодо походження назви Ємільчиного нам гріх скаржитись, то про подальшу долю когось із панів Уварових, принаймні, сім’ї Сергія Аполлоновича – інформації жодної. І раптом у життєписі заможного роду Терещенків із Глухівщини ми натрапляємо на несподіванку: виявляється, представники цих двох родин свого часу поєднались у шлюбі, відтак кров нашого графа продовжує свій біг на чужинських землях і всупереч нинішній моді – без будь-якої цікавості та претензій до колишніх володінь…

Подробиці...


Найкраща, найдорожча

Бабуся.jpg

“Вона завжди була вродлива. Дуже. І добра”, – каже про свою дружину, за день – іменинницю, її чоловік. При цих словах вони дивляться одне на одного з такою ніжністю, що моє горло миттєво затискує клубок… Таке відчуття, що я втрапила на сторінки дивовижного книжкового роману, де герої – чисті, правильні в своїх вчинках і помислах люди і, попри невимірні страждання та випробування, вберегли свою душу від образ і гніву, а обопільні почуття – на тому ж високому градусі, як у молодості. Поза тим, пара, про яку йдеться, разом уже 59 років!

Подробиці...


Допоможіть врятувати дитину

Просимо добрих людей допомогти нашій хворій п’ятимісячній донечці Олександрі (смт Ємільчине). На операцію пересадки печінки та лікування потрібні великі кошти (300 тис. грн), яких наша родина не має. Зараз Олександра знаходиться у Київській спеціалізованій лікарні “Охматдит”.

Подробиці...

Сторінка 1 із 8

Натисніть посилання, щоб завантажити "НТ" на свій комп’ютер або переглянути онлайн

"Народна трибуна" за 2016-2017 роки