Thursday, Aug 24th

Last update05:51:59 AM GMT

 Госпітальні округи: шокова терапія чи чарівна пігулка?

Медична реформа не оминула і Ємільчинщину. Як наслідок, Барашівська ОТГ відноситься до Житомирського госпітального округу, а її представником у раді є лікар-стоматолог, член партії ББП Костянтин Ковнацький. Також розпорядження уряду в кінці березня затвердило входження решти закладів охорони здоров’я, розміщених на території Ємільчинщини, до Новоград-Волинського госпітального округу.

Чого слід очікувати від цього етапу реформи звичайним громадянам і навіщо створюються госпітальні округи – читайте у огляді Центру громадського моніторингу та контролю.

Подробиці...


Барашівську лікарню реорганізують у амбулаторію

барашівська-лікарня.jpg

Згідно з регіональними планами модернізації мережі закладів охорони здоров’я, віднині Барашівська дільнична лікарня реорганізовується в Барашівську амбулаторію загальної практики – сімейної медицини. Відтак, на базі її терапевтичного відділення створюється таке ж, але вже за номером два від ЦРЛ. Про це йшлося на останній сесії районної ради. 

Подробиці...


Методику лікування хворих на правець в Україні розробив хірург Ємільчинської райлікарні

Якщо поринути в історію розвитку медицини району, можна знайти чимало фактів, якими варто пишатися. Їх однак знають мало, тож не зайвим буде дещо й згадати.

Ось, наприклад, в Новоград-Волинському повіті (територія Ємільчинського району тоді – як його частина) було 9 земських лікарень, у тому числі в Баранівці, Городниці, Любарі, Мирополі, Корці, Ємільчиному. Лікарні обслуговували 1211 сіл, в яких проживало 398 тис. чоловік.

Подробиці...


В районному Будинку культури відбулися урочисті збори, присвячені Дню медичного працівника.

З нагоди свята були нагороджені грамотами кращі працівники медичної спільноти Ємільчинщини.

Вітальні слова до всіх присутніх у залі виголосили головний лікар ЦРЛ Юрій Довгополий, селищний голова Леонід Філоненко, голова профспілки ЦРЛ Наталія Брановицька, ветеран праці, лікар-гінеколог Василь Мартиненко.

Подробиці...


Ємільчинські "швидкі" поїхали до Центру медицини катастроф

Як повідомили у Житомирській ОДА, Ємільчинський район серед тих 25 районів області, які здійснили передачу майна "швидкої допомоги" до Центру екстреної допомоги та медицини катастроф області.

Подробиці...

Сторінка 1 із 4

Натисніть посилання, щоб завантажити "НТ" на свій комп’ютер або переглянути онлайн

"Народна трибуна" за 2016-2017 роки