Thursday, Aug 24th

Last update05:51:59 AM GMT

 Шоу-рум в Євросоюзі: угорські деревообробники радять українським виробникам, як продавати в ЄС

Така бажана для України деревообробка на противагу вивезенню лісу за кордон може бути досягнена кількома шляхами. І чи не найдієвіший з них – навіть не мораторій на експорт, що викликав стільки дискусій (як внутрішніх, так і між Україною та ЄС), а успішне віднайдення українськими виробниками свого місця на зовнішньому ринку.

Подробиці...


У Барашівській ОТГ виборчий процес вже розпочато

Результат пошуку зображень29 жовтня у Барашівській об’єднаній територіальній громаді, як і в ще 21 такому адміністративному утворенні, вже розпочався виборчий процес. Головна подія, нагадуємо, запланована на 18 грудня.

Подробиці...


Ємільчинщину відвідають представники Німеччини

12 травня у Ємільчиному очікуватимуть приїзд делегації із Німеччини у рамках співпраці із містами України та Німеччини. Бургомістр міста Зінгена у відставці та старший радник у сфері комунального господарства пан Олівер Ерет візьмуть участь в засіданні круглого столу. Головне питання, яке обговорюватиметься на заході, – підтримка проведення реформи децентралізації.

Подробиці...


У Ємільчиному мають ліквідувати міліцію, а що замість неї – поліція?

Згідно із Постановою Кабміну від 16 вересня на Ємільчинщині мають ліквідувати районний відділ УМВС. Що ж натомість, і що це буде означати для наших правоохоронців у постанові не йдеться.

Подробиці...


Прокуратура Ємільчинського району підбила підсумки своєї роботи

Обговоривши підсумки роботи прокуратури Ємільчинського район протягом І півріччя 2015 року необхідно зазначити, що в умовах складних соціально-політичних процесів в державі прокуратурою вжито ряд заходів щодо реалізації визначених законом функцій.

З прийняттям Закону України “Про прокуратуру” №1697 VІІ від 14.10.2014 значно зросла роль заходів представницького характеру органів прокуратури при здійсненні захисту інтересів громадян та держави. 26.10.2014 року набув чинності Розділ XІІІ Закону України “Про прокуратуру” № 1697 VІІ від 14.10.2014, яким передбачено, що органи прокуратури України виконують функцію нагляду за додержанням прав і свобод людини і громадянина, додержанням законів з цих питань органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами виключно у формі представництва інтересів громадянина або держави в суді.

Подробиці...


Активіст польсько-українського Євромайдану: "Під лежачий камінь вода не тече"

Існує думка, що народ має таку владу, на яку заслуговує. Хоча це не завжди так, але доля правди дійсно є. Як стверджував Блаженніший Любомир Гузар, “Держава – це ми”. З цього випливає, що за всі негаразди в нашій країні, в районі, МИ є співвідповідальними. Критикуючи за все погане тільки керівництво, часто забуваємо про самокритику. Хибно вважаємо, що від нас нічого не залежить і що все вирішується лише зверху. Це пережитки радянських часів. В європейському суспільстві, частиною якого ми хочемо стати, громади деякі проблеми вирішують самостійно, або ж, займаючи активну позицію, змушують владу виконувати свої обов’язки.

Подробиці...


На підтримку начальника ДАІ району підписалося більше тисячі чоловік

Дмитро-Степанчук.jpgПодії 21 травня навряд чи кого залишили байдужим. Візит “Автомайдану” з волонтерами будоражить уми людей і по сьогодні, на різних рівнях висловлюються різні думки, часто – діаметрально протилежні… Скоріше, найоб’єктивнішу оцінку дасть час.

Подробиці...


У Ємільчиному пройде обговорення кадидата на посаду заступника голови РДА

Ємільчинська райдержадміністрація запрошує громадськість прийняти участь у обговоренні кандидата на посаду заступника голови Ємільчинської районної державної адміністрації ЖЕКИ Сергія Леонідовича.

Подробиці...

Сторінка 1 із 13

Натисніть посилання, щоб завантажити "НТ" на свій комп’ютер або переглянути онлайн

"Народна трибуна" за 2016-2017 роки