Thursday, Aug 24th

Last update05:51:59 AM GMT

 

Цього тижня відбудеться сесія районної ради

Завтра об 11-00 в залі засідань районної ради відбудеться десята сесія районної ради сьомого скликання. На ній планується розглянути вісім основних питань.

 Так депутати приймуть рішення щодо перебігу виконання Програми економічного та соціального розвитку Ємільчинського району за перше півріччя 2017 року; про Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Ємільчинському районі на 2017-2020 роки; про виконання районного бюджету за перше півріччя 2017 року; про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації; про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; про зміни в складі комісії з питань поновлення прав реабілітованих Ємільчинської районної ради; про внесення змін до рішення районної ради від 06.04.2016 року № 59 “Про районну Програму забезпечення пільгами окремих категорій громадян на 2016 – 2020 роки”; щодо питання комунальної власності.

Серед запрошених – депутати обласної ради від Ємільчинського району, голова, заступники голови, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, сільські, селищні голови, представники преси, політичних партій, громадських організацій.

“НТ”, як і завжди, розповість про найцікавіше із обговорюваного.
tribunaem.info

Залиште свій коментар

blog comments powered by Disqus

Натисніть посилання, щоб завантажити "НТ" на свій комп’ютер або переглянути онлайн

"Народна трибуна" за 2016-2017 роки