Thursday, Aug 24th

Last update05:51:59 AM GMT

 

Для вчителів Ємільчинського району провели майстер-класи у будинку дитячої творчості

Сьогодні вчителі шкіл району вчились виготовляти декоративні шкатулки, букети квітів та прикраси із фоамірану (штучна замша) у районному будинку дитячої творчості.

Подробиці...
Кількість переглядів 1405

На Ємільчинщині вшанували Героїв Небесної Сотні

З цієї нагоди 20 лютого біля РБК відбувся мітинг-реквієм. Героям Майдану представники осередку культури райцентру присвятили вірші та пісні, згадали загиблого під час тих подій Сергія Кемського, який родом із Великого Яблунця.

Подробиці...
Кількість переглядів 1300

Великий волейбольний вікенд на Ємільчинщині

Картинки по запросу волейболНа любителів спорту на Ємільчинщині чекають насичені дні – 18 лютого до уваги Кубок Аркадія Зорі із волейболу, а 19 лютого – Чемпіонат району з волейболу. Далі – детальний розклад.

Подробиці...
Кількість переглядів 1492

Альтернативне паливо виготовляють у Ємільчиному

Картинки по запросу пелет енерго

Ще у 2009 році на околиці Ємільчиного створено нове сучасне підприємство із виготовлення альтернативних видів палива, таких як деревинна паливна гранула або, як її зараз називають, пелети. Виготовляють пелети, як правило, із відходів деревини: обрізок, обапіл, тирси та низькосортних дров; на Поліссі такої сировини зараз не бракує. Приблизно 80% готової продукції ТОВ «Пеллет-енерго Ємільчине» експортує в країни Європи, тому що внутрішній ринок поки що неспроможний споживати такі значні обсяги альтернативного палива.

Подробиці...
Кількість переглядів 1167

Поєднані пам’яттю

Традиційно за організації бібліотеки та участі працівників БК 15 лютого знов зустрілися воїни-інтернаціоналісти для вшанування пам’яті побратимів, що брали участь у воєнних діях на території інших держав та з нагоди річниці виведення військ із Афганістану.

За вірність присязі, мужність та довічні рубці від болю пережитого в серцях сивочолим солдатам свою шану склали представники районної влади та місцевого самоврядування, військкомату та інші.

Подробиці...
Кількість переглядів 1352

Виші МВС запрошують на навчання

Картинки по запросу навчання правоохоронцівОтримати освіту правоохоронця українці мають змогу на базі повної загальної середньої освіти віком від 17 років, з числа учнів загальноосвітніх шкіл, профтехучилищ та коледжів, військовослужбовців Збройних сил, звільнених у запас.

Подробиці...
Кількість переглядів 1348

У Ємільчинському районі семеро дітей із особливими потребами охоплені інклюзивною освітою

Картинки по запросу інклюзивна освітаУ школах Ємільчинського району навчається 73 дитини із особливими потребами. Семеро з них охоплені інклюзивною освітою, а із дванадцятьма педагоги займаються індивідуально.

Подробиці...
Кількість переглядів 1338

У дітей молодших класів Ємільчинської школи з’явилися навчальні комп’ютери

компютери.jpg

Учні початкової ланки Ємільчинської школи матють змогу опанувати комп’ютери у навчальному закладі. Для цього був облаштований спеціалізований клас.

Подробиці...
Кількість переглядів 1160

Сербо-Слобідський боксер переміг на обласному чемпіонаті

Місто Новоград-Волинський та район - чемпіониІван Чирко із Сербо-Слобідки, про якого вже згадувала tribunaem.info, знову “засвітився” на спортивному небосхилі. Нагадуємо, семикласник почав займатися боксом тільки у жовтні 2015 року.

Подробиці...
Кількість переглядів 1548

Формується територіальна оборона

P70203-104926.jpg

У районі розпочалися заходи зі створення оборонних підрозділів

Їхніми основними завданнями з початком агресії ворога є: підтримання правового режиму воєнного стану, охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями, забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади району.

Подробиці...
Кількість переглядів 1352

Соціальна ініціатива Ємільчинщини: людям з обмеженими можливостями – комфортне середовище життя

Картинки по запросу допомога людям з обмеженими можливостямиЩойно в РДА пройшла робоча нарада з керівниками відповідальних підрозділів, на якій обговорювали створення проекту інтеграції в суспільство людей з обмеженими можливостями, виховання толерантності оточуючих до цієї категорії.

Подробиці...
Кількість переглядів 1315

До 70-річчя С. Г. Серпутька 4 лютого в Ємільчиному пройде волейбольний турнір

1 лютого на обійсті С. Г. Серпутька в Середах було велелюдно. Впродовж дня в нього побували офіційні особи, друзі, колишні колеги-педагоги, щоб привітати відомого ветерана з 70-річчям.

Подробиці...
Кількість переглядів 1525

2016-й спортивний підсумковий

Де-де – а в спорті Ємільчинщина сильна: маємо й десятки місцевих “зірочок”, і на міжнародному небосхилі дехто засвітився. Потужний і шкільний спортивний рух, підтвердженням чому є минулорічне ІІ місце в області, і ветерани борозни не псують, як от один із багатьох – волейболіст Валерій Кузенко, що виблискує на майданчиках України.

Подробиці...
Кількість переглядів 1617

У Житомирі п’ятеро таеквондистів із Ємільчинського району посіли І місця

Dq0pKqwuoVI.jpg

29 січня в м. Житомирі на кубку клубу таеквон-до “Кращий з кращих” ємільчинські спортсмени Прищепа Дмитро, Козюн Григорій, Тульєв Дмитро, Петрова Марина та Петрова Євгенія посіли І місце, Турчин Максим – 2. Вітаємо наших переможців!

У змаганні взяли участь 60 дітей до 13 років. Були представлені команди із Баранівки, Іршанська та Житомира.

Подробиці...
Кількість переглядів 1784

Сторінка 8 із 95

Натисніть посилання, щоб завантажити "НТ" на свій комп’ютер або переглянути онлайн

"Народна трибуна" за 2016-2017 роки