Thursday, Aug 24th

Last update05:51:59 AM GMT

 

Ємільчинці побували на V з’їзді творчої молоді Житомирщини

Нещодавно 30 представників молодого покоління Ємільчинщини взяла участь у V з’їзді творчої молоді Житомирщини. Захід відбувся на базі військового інституту.

Загалом у роботі з’їзду взяли участь близько 200 учасників вищих навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, професійних навчальних закладів, науково-технічних організацій міста та області.

Подробиці...
Кількість переглядів 1068

Старости Барашівської ОТГ отримають гербові печатки

За інформацією голови Барашівської ОТГ Сергія Варварчука, вже замовлено сім гербових печаток із номерами для кожної колишньої сільської ради, які будуть передані старостам для здійснення окремих нотаріальних дій. Детальніше про сьогоднішнє життя ОТГ – в “Барашівському віснику” "НТ", №15 за 14 квітня.

Подробиці...
Кількість переглядів 1520

Із обласного бюджету Ємільчинському району виділено 669 тис. грн

Картинки по запросу грошіІз обласного бюджету на останній сесії обласної ради, що відбулася 6 квітня, нашому району виділено 669 тис. грн. Кошти підуть на капітальний ремонт Хутір-Мокляківського клубу (250 тис. грн), заміну вікон у Кулішівському ФАПі (13 тис. грн), капітальний ремонт спортзалу в МСК “Юність” (206 тис. грн), капітальний ремонт терапевтичного відділення у ЦРЛ (200 тис. грн).

Подробиці...
Кількість переглядів 1383

“Привіт” від Садового Ємільчинщині

Кореспондент “НТ” в числі перших побачила вивантажене найімовірніше дальноміром – сорокатонником на світанку 7 квітня львівського сміття на узбіччі ділянки дороги між Киянкою та Сорочнем. Детальніше читайте на шпальтах наступного номера “НТ”.

Подробиці...
Кількість переглядів 1680

У Ємільчиному пройшла акція до Всесвітнього дня здоров’я

Щойно біля районного будинку культури відбулася ранкова зарядка “Рух заради здоров’я” з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Взяти участь у цій акції запрошували усіх, хто бажає. Приєдналися ж школярі райцентру. Заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі.

Подробиці...
Кількість переглядів 1451

Ємільчинщина – за чисте довкілля

Із 13 березня (по 14 квітня) стартувала Всеукраїнська акція “За чисте довкілля”, до якої долучилися працівники районної державної адміністрації. Так, 4 квітня було прибрано узбіччя дороги на околиці Ємільчиного в напрямку села Степанівки. Начебто і невеликий відрізок шляху, проте зібралось півтори вантажівки сміття. Це – непотріб, який не довезли на сміттєзвалище “дбайливі” господарі та склотара, викинута подорожніми.

Подробиці...
Кількість переглядів 1297

Стягувачу доведеться платити авансовий внесок на проведення виконавчих дій

Картинки по запросу виконавча службаЄмільчинський районний відділ виконавчої служби управління юстиції повідомляє про зміни, які відбулися у її діяльності. Так, маючи на руках судове рішення, стягувану доведеться платити авансовий внесок на проведення виконавчих дій. Це нововведення має й ряд винятків.

Подробиці...
Кількість переглядів 1298

У Ємільчинському районі від пожежі постраждали три будівлі

Картинки по запросу вогонь

30 березня близько 18-00 у Великій Цвілі загорівся сарай. Через вітряну погоду полум’я перекинулося на літню кухню та покрівлю житлового будинку. Всі будівлі – дерев’яні.

Подробиці...
Кількість переглядів 1234

Ще мільйон на Ємільчинську першу школу

_DSC0303.png

28 березня відбулася позачергова сесія районної ради, на якій розглядали лише одне питання – про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Виникла нагальна потреба у скликанні цього засідання, адже зміни стосуються виділення 1 млн 72 тис. 914 грн із районного бюджету на реконструкцію Ємільчинської школи №1. Саме ці кошти мають вплинути на включення школи до об’єктів реконструкції, що фінансуються із фонду регіонального розвитку, адже дофінансування із місцевого бюджету має становити 30%.

Подробиці...
Кількість переглядів 1373

Затверджено новий склад спостережної комісії, що діє при Ємільчинській РДА

Картинки по запросу ємільчинський районНещодавно вийшло розпорядження голови райдержадміністрації, яке припиняє повноваження спостережної комісії, створеної при цій держустанові, та затверджує новий склад.

Відповідно до неї увійшли

Подробиці...
Кількість переглядів 1319

У Ємільчиному автомобіль впав із мосту

Картинки по запросу Уборть Ємільчинський район26 березня у Ємільчиному близько другої ночі легковий автомобіль “Ford Sierra” з’їхав з мостом та впав у річку, перекинувшись на дах.

Подробиці...
Кількість переглядів 1391

Друге чемпіонство юності

Вінцем усякої справи є кінцівка. Саме від останнього туру Чемпіонату району з волейболу залежало в значний мірі, яким він увійде в історію. А тур цей перетворився на повноцінний фінал, де вихованцям ДЮСШ (колишнім і теперешнім) належало відстояти минулорічне чемпіонство, але вже під прапором “Рембудсервісу”. Лісгоспу ж (фактично – збірній району) випав шанс згадати свою минулу славу найсильнішого.

Подробиці...
Кількість переглядів 1592

Барашівську лікарню реорганізують у амбулаторію

барашівська-лікарня.jpg

Згідно з регіональними планами модернізації мережі закладів охорони здоров’я, віднині Барашівська дільнична лікарня реорганізовується в Барашівську амбулаторію загальної практики – сімейної медицини. Відтак, на базі її терапевтичного відділення створюється таке ж, але вже за номером два від ЦРЛ. Про це йшлося на останній сесії районної ради. 

Подробиці...
Кількість переглядів 1520

У Ємільчиному відбулося засідання клубу “Осіннє золото”

осіннє-золото23 березня в Ємільчинській центральній районній бібліотеці відбулося засідання клубу “Осіннє золото”, де спільно з працівниками будинку культури і музичної школи було проведено літературно-музичне свято “У слові і пісні прославимо Жінку”, присвячене Всесвітньому дню поезії.

Подробиці...
Кількість переглядів 1021

Сторінка 6 із 95

Натисніть посилання, щоб завантажити "НТ" на свій комп’ютер або переглянути онлайн

"Народна трибуна" за 2016-2017 роки