Sunday, Jun 25th

Last update07:10:15 AM GMT

 

Формується територіальна оборона

P70203-104926.jpg

У районі розпочалися заходи зі створення оборонних підрозділів

Їхніми основними завданнями з початком агресії ворога є: підтримання правового режиму воєнного стану, охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями, забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади району.

Подробиці...
Кількість переглядів 400

Соціальна ініціатива Ємільчинщини: людям з обмеженими можливостями – комфортне середовище життя

Картинки по запросу допомога людям з обмеженими можливостямиЩойно в РДА пройшла робоча нарада з керівниками відповідальних підрозділів, на якій обговорювали створення проекту інтеграції в суспільство людей з обмеженими можливостями, виховання толерантності оточуючих до цієї категорії.

Подробиці...
Кількість переглядів 336

До 70-річчя С. Г. Серпутька 4 лютого в Ємільчиному пройде волейбольний турнір

1 лютого на обійсті С. Г. Серпутька в Середах було велелюдно. Впродовж дня в нього побували офіційні особи, друзі, колишні колеги-педагоги, щоб привітати відомого ветерана з 70-річчям.

Подробиці...
Кількість переглядів 561

2016-й спортивний підсумковий

Де-де – а в спорті Ємільчинщина сильна: маємо й десятки місцевих “зірочок”, і на міжнародному небосхилі дехто засвітився. Потужний і шкільний спортивний рух, підтвердженням чому є минулорічне ІІ місце в області, і ветерани борозни не псують, як от один із багатьох – волейболіст Валерій Кузенко, що виблискує на майданчиках України.

Подробиці...
Кількість переглядів 450

У Житомирі п’ятеро таеквондистів із Ємільчинського району посіли І місця

Dq0pKqwuoVI.jpg

29 січня в м. Житомирі на кубку клубу таеквон-до “Кращий з кращих” ємільчинські спортсмени Прищепа Дмитро, Козюн Григорій, Тульєв Дмитро, Петрова Марина та Петрова Євгенія посіли І місце, Турчин Максим – 2. Вітаємо наших переможців!

У змаганні взяли участь 60 дітей до 13 років. Були представлені команди із Баранівки, Іршанська та Житомира.

Подробиці...
Кількість переглядів 629

Життя, як феномен і легенда!

img115копирование1.jpg

(до 70-річчя Сергія Григоровича Серпутька)

Час, який нестримно летить вперед, щодня приносить свіжі новини. Перший день лютого 2017-го року для багатьох мешканців Ємільчинщини принесе звістку про 70-річний ювілей чоловіка, якого знає увесь район. Йдеться про Сергія Григоровича Серпутька – легенду ємільчинського спорту, корифея фізкультурного руху всього поліського краю, наставника і вчителя, талановитого тренера із багатьох видів спорту та справжнього “батька” багатьох чемпіонів, спортсменів – фізкультурників.

Подробиці...
Кількість переглядів 387

Визвольний рух на Ємільчинщині 40 років XX ст.

Про “ярославенків”, загін вояків УПА, що діяв на території Ємільчинщини в післявоєнні роки, “НТ” писала в №42 за 21 жовтня 2016 року (“Найдовша дорога – дорога до волі”). Дослідження цієї теми головою Житомирської обласної ради Володимиром Ширмою, безумовно, глибше, оскільки ґрунтується на архівних даних СБУ.

Подробиці...
Кількість переглядів 247

В УТМР Ємільчинського району обрали керівника на сім років

27 січня відбулася звітно-виборна конференція районного осередку УТМР. Як житиме товариство у 2017, що зробила у минулому році, які має проблеми та досягнення? Усе це розглядали мисливці та рибалки того дня. Одним же із ключових питань було обрання голови УТМР.

Подробиці...
Кількість переглядів 255

На Ємільчинщині збільшилися грабунки будинків

Картинки по запросу злодій Початок нового року завдав клопоту правоохоронцям збільшенням кількості крадіжок, телефонним шахрайством, зафіксовано випадки видобутку бурштину і випалювання деревного вугілля. Отож, про все це детальніше.

Подробиці...
Кількість переглядів 348

Запрошують поповнити лави поліцейських у Ємільчинському відділенні

Картинки по запросу вакансія поліція26 січня з 11-00 до 13-00 у Ємільчинському відділенні поліції заступник начальника ГУНП в області – підполковник Лисогор А. В. здійснюватиме прийом громадян з метою відбору на заміщення вакантних посад у Ємільчинському відділенні. Запрошуємо на співбесіду.

Подробиці...
Кількість переглядів 468

Барашівська ОТГ і польський досвід самоврядування

Однією із помітних подій у житті першої ОТГ району, Барашівської, стали обрання її очільника (став Сергій Варварчук (на фото) та депутатів на перших виборах, створення життєздатного апарату. Підвалини цього заклали на першій сесії Барашівської ОТГ, яка пройшла у останні дні старого року.

Подробиці...
Кількість переглядів 537

Україна – 99 років тому

Картинки по запросу день соборності 22 січняОбраз одної, єдиної нероздільної вільної самостійної України “від гір карпатських аж по кавказькі”, сформований громадським діячем М. Міхновським 1900 р., став загальновизнаним національним ідеалом, на якому зійшлися політичні сили України початку ХХ ст.

Подробиці...
Кількість переглядів 424

Як щедрували у Сербо-Слобідській громаді

Картинки по запросу щедрикЩоразу в ніч перед Старим Новим роком збираємося веселою компанією, щоб пощедрувати. Дівчата – у заквітчаних хустках, хлопці несуть зірку і водять козу.

Неймовірне задоволення відчувати дух українських традицій. Мороз щипає, а ми з хати й до хати, співаючи. Нас незмінно зустрічають з радістю, привітно.

Подробиці...
Кількість переглядів 502

“А що третій празник – Святе Водохреще! Радуйся!..”

Саме так – радісно і в єднанні ємільчинці відзначили свято Богоявлення, яке є завершальним у новорічно-різдвяному періоді святок. Усі питання з організації Водохресної купелі на Уборті нарешті і вперше взяла на себе селищна рада: для підсилення містичного настрою купальників ополонку вирізали у формі хреста, обряд водоосвячення запросили здійснити настоятеля церкви апостола Андрія Первозванного протоієрея о. Миколу. Потурбувався очільник громади й про перевдягальні та гарячий чай. А для попередження непередбачуваних ситуацій були присутніми рятувальники.

Подробиці...
Кількість переглядів 512

Сторінка 6 із 92

Натисніть посилання, щоб завантажити "НТ" на свій комп’ютер або переглянути онлайн

"Народна трибуна" за 2016-2017 роки