Sunday, Jun 25th

Last update07:10:15 AM GMT

 

Ємільчине. На роботу спозаранку

Ось так нині в Ємільчиному працюють комунальники: ще не зовсім і розвидніло, а роботи з прибирання цетру селища вже на завершальній стадії.

Подробиці...
Кількість переглядів 284

Зоря з відтінком срібла

Ємільчинські волейболісти посіли друге місце на престижному обласному турнірі. Вперше

Традиційно, вже дванадцятий рік поспіль, у Житомирі пройшов відкритий турнір з волейболу серед чоловічих команд, присвячений пам’яті Аркадія Зорі. Упродовж двох днів, 4-5 березня, на базі спорткомплексу Житомирського національного агроекологічного університету команди області змагалися за першість у турнірі.

Подробиці...
Кількість переглядів 227

Ветеранській організації району – 30 років

DSC_0777.jpg

Цього року ветеранській організації району виповниться 30 років. Про це розповів голова громадської організації Володимир Яценко на засіданні президії районної ради ветеранів.

Подробиці...
Кількість переглядів 310

Історія одного кохання

Кажуть, що справжній поет не повинен бути щасливим. Цей вислів можна віднести до долі Лесі Українки. Здається, вона народилася для щастя, адже Бог дав їй стільки талантів, але життєвий шлях виявився важким, тернистим, переповненим фізичного болю, душевних мук і нещасливого кохання...

Подробиці...
Кількість переглядів 326

Микола Весельський – народжений із крилами

Справді, хтось бачить у калюжі лише брудну воду, інший – зорі. Герой нашої публікації з категорії “інші”. Ще в початкових класах син учительки та шанованого в окрузі стоматолога за найменшої нагоди біг до болота, що знаходилося неподалік рідної Яблунецької школи і, затамувавши подих, споглядав водяних курочок, золотих і білих карасів та решту болотних мешканців.

Подробиці...
Кількість переглядів 564

Для вчителів Ємільчинського району провели майстер-класи у будинку дитячої творчості

Сьогодні вчителі шкіл району вчились виготовляти декоративні шкатулки, букети квітів та прикраси із фоамірану (штучна замша) у районному будинку дитячої творчості.

Подробиці...
Кількість переглядів 447

На Ємільчинщині вшанували Героїв Небесної Сотні

З цієї нагоди 20 лютого біля РБК відбувся мітинг-реквієм. Героям Майдану представники осередку культури райцентру присвятили вірші та пісні, згадали загиблого під час тих подій Сергія Кемського, який родом із Великого Яблунця.

Подробиці...
Кількість переглядів 352

Великий волейбольний вікенд на Ємільчинщині

Картинки по запросу волейболНа любителів спорту на Ємільчинщині чекають насичені дні – 18 лютого до уваги Кубок Аркадія Зорі із волейболу, а 19 лютого – Чемпіонат району з волейболу. Далі – детальний розклад.

Подробиці...
Кількість переглядів 515

Альтернативне паливо виготовляють у Ємільчиному

Картинки по запросу пелет енерго

Ще у 2009 році на околиці Ємільчиного створено нове сучасне підприємство із виготовлення альтернативних видів палива, таких як деревинна паливна гранула або, як її зараз називають, пелети. Виготовляють пелети, як правило, із відходів деревини: обрізок, обапіл, тирси та низькосортних дров; на Поліссі такої сировини зараз не бракує. Приблизно 80% готової продукції ТОВ «Пеллет-енерго Ємільчине» експортує в країни Європи, тому що внутрішній ринок поки що неспроможний споживати такі значні обсяги альтернативного палива.

Подробиці...
Кількість переглядів 537

Поєднані пам’яттю

Традиційно за організації бібліотеки та участі працівників БК 15 лютого знов зустрілися воїни-інтернаціоналісти для вшанування пам’яті побратимів, що брали участь у воєнних діях на території інших держав та з нагоди річниці виведення військ із Афганістану.

За вірність присязі, мужність та довічні рубці від болю пережитого в серцях сивочолим солдатам свою шану склали представники районної влади та місцевого самоврядування, військкомату та інші.

Подробиці...
Кількість переглядів 409

Виші МВС запрошують на навчання

Картинки по запросу навчання правоохоронцівОтримати освіту правоохоронця українці мають змогу на базі повної загальної середньої освіти віком від 17 років, з числа учнів загальноосвітніх шкіл, профтехучилищ та коледжів, військовослужбовців Збройних сил, звільнених у запас.

Подробиці...
Кількість переглядів 399

У Ємільчинському районі семеро дітей із особливими потребами охоплені інклюзивною освітою

Картинки по запросу інклюзивна освітаУ школах Ємільчинського району навчається 73 дитини із особливими потребами. Семеро з них охоплені інклюзивною освітою, а із дванадцятьма педагоги займаються індивідуально.

Подробиці...
Кількість переглядів 376

У дітей молодших класів Ємільчинської школи з’явилися навчальні комп’ютери

компютери.jpg

Учні початкової ланки Ємільчинської школи матють змогу опанувати комп’ютери у навчальному закладі. Для цього був облаштований спеціалізований клас.

Подробиці...
Кількість переглядів 191

Сербо-Слобідський боксер переміг на обласному чемпіонаті

Місто Новоград-Волинський та район - чемпіониІван Чирко із Сербо-Слобідки, про якого вже згадувала tribunaem.info, знову “засвітився” на спортивному небосхилі. Нагадуємо, семикласник почав займатися боксом тільки у жовтні 2015 року.

Подробиці...
Кількість переглядів 374

Сторінка 5 із 92

Натисніть посилання, щоб завантажити "НТ" на свій комп’ютер або переглянути онлайн

"Народна трибуна" за 2016-2017 роки