Thursday, Aug 24th

Last update05:51:59 AM GMT

 

Нащадки Уварових та Терещенків відвідали Ємільчинщину

Ті, хто “в темі”, люди, котрі слідкують за важливими культурницькими подіями району, з нетерпінням очікували на приїзд графа Уварова. Це, без перебільшення, історична подія – візит праправнука Сергія Аполоновича Уварова (прах якого покоїться на місцевому старому кладовищі), колишнього власника частини Ємільчинських територій, сина Жака Уварова – Ігоря Уварова, а також нащадка відомого в Україні роду поміщиків, магнатів та меценатів Терещенків – Ваніли-Василії Шахматової-Щиринськи, які нині мешкають у Парижі та прибули до Ємільчиного. Супроводжували їх директор музею-садиби Уварових-Терещенків у містечку Ворзелі Олександр Соколенко та науковий працівник Світлана Суховенко.

Подробиці...
Кількість переглядів 1192

Вчитель зарубіжної літератури Ємільчинської школи має шанс отримати Премію Верховної Ради

zar litкопированиеВраховуючи рекомендації постійної комісії облради з гуманітарних питань, обласна рада порушила перед Верховною Радою клопотання про присудження Премії Верховної Ради Палько Наталії Миколаївні, заступнику директора з навчально-виховної роботи, вчителю зарубіжної літератури Ємільчинської школи за “особливі успіхи у навчанні та вихованні молодого покоління, багаторічну сумлінну працю, творчий підхід та впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес, активну громадянську позицію”.

Подробиці...
Кількість переглядів 1749

ПОСП “Зірка” з Горбового придбало комбайн за понад 3 млн

DSC 0147Першими розчахнули ниву стиглого пшеничного колосу 27 липня новенький NEW HOLLAND, який цьогоріч придбало ПОСП “Зірка” та бувалий комбайн “Нива”. На площі в 400 га вітер виколисує 120 га пшениці, стільки ж – жита і на решті – віку.

Подробиці...
Кількість переглядів 1230

На дорозі біля Горбового кілька днів лежать дерева

Минулого вівторка Мокляки та Горбове постраждали від буревію. Свідченням цього є дерева, які звалені неподалік Горбового на дорозі. Частину із них прибрали місцеві жителі, те ж, що не подужали, “озеленювало” автошлях ще й у четвер (коли й зроблено цей знімок). Дорожні ж служби до проблеми байдужі.

Подробиці...
Кількість переглядів 1053

У ветеранській організації – новий очільник

Нещодавно у малій залі районної ради відбувся пленум ради ветеранів, на який запросили керівників та працівників установ, організацій, що плідно співпрацюють із ветеранським активом Ємільчинщини. Головне питання, яке розглядали на заході, стосувалося зміни керівника. Володимир Яценко, що понад десять років очолював організацію, склав повноваження. Отож було обрано нового голову із числа членів президії – Володимира Князя (на фото), який має значний досвід організаційної роботи, адже довгий час був начальником районного відділу освіти. Його кандидатура заперечень у присутніх не викликала.

Подробиці...
Кількість переглядів 1362

БО “Місія Милосердя” надала допомогу медицині Ємільчинщини

“Звичайно, ми – раді і, безумовно, дякуємо. В тому числі, і за розуміння наших реалій”, – цими словами зустрів минулої середи “поштаря” від благодійників, пастора місцевої Церкви Євангелістів, головний лікар ЦРЛ Юрій Довгополий.

Подробиці...
Кількість переглядів 1379

І коло Чемпіонату району з футболу завершиться грою Неділище – Степанівка

Пов’язане зображення22 липня у Неділищі відбудеться гра місцевої команди зі Степанівкою. У решти команд – вихідний.

Подробиці...
Кількість переглядів 1734

Кабмін виділив кошти на ремонтні роботи для двох шкіл Ємільчинщини

Результат пошуку зображень за запитом "гроші освіта"12 липня Кабінет Міністрів затвердив розпорядження про виділення коштів на термомодернізацію школи в Барашах – 1912,42 тис. та Ємільчинській школі на реконструкцію – 3755,203 тис. Відповідну інформацію розміщено на сайті Урядового порталу.

Подробиці...
Кількість переглядів 1196

У Яблунці закладено будівництво храму Іоанна Хрестителя УПЦКП

На початку липня у селищі Яблунці відбулося освячення встановленого хреста та закладення першого каменя під фундамент на місці будівництва нового храму Іоанна Хрестителя Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Подробиці...
Кількість переглядів 1280

На Ємільчинщині стався випадок отруєння блідою поганкою

Результат пошуку зображень за запитом "дикорослі гриби"У Сергіївці стався випадок отруєння блідою поганкою мешканки Житомира, яка навідалася до батьків. Отрута виявилася настільки сильною, що постраждалу не змогли врятувати ні наші медики, ні реанімація обласного центру.

Подробиці...
Кількість переглядів 1268

Було звільнено суддю Ємільчинського районного суду

Результат пошуку зображень за запитом "ємільчинський районний суд"Вища рада правосуддя звільнила суддю районного суду Івана Дармограя. Рішення датоване 11 липня. В документі йдеться, що в кінці червня від посадовця надійшло клопотання про відставку. І оскільки суддя має для цього достатній стаж роботи, прохання було вирішено задовольнити.

Подробиці...
Кількість переглядів 1236

Кримінальна хроніка. Ємільчинський район

Результат пошуку зображень за запитом "мак"Посіви снодійного маку поліцейські виявили на присадибній ділянці 62-річної жительки с. Сімаківки Ємільчинського району. Розпочато досудове розслідування.

13 липня під час проведення профілактичних заходів поліцейські помітили рослини характерного вигляду серед городини на приватній присадибній ділянці. Усього з грядок спололи та вилучили 210 нарковмісних рослин. Нині мак направлено на експертне дослідження, повідомляє www.1.zt.ua.

Подробиці...
Кількість переглядів 1191

Житомирська ОДА не заперечує проти приєднання Варварівської громади до Чижівської

Минулого тижня було затверджено розпорядження голови ОДА, яке стосувалося легітимності приєднання Варварівської громади до вже існуючої Чижівської ОТГ в Новоград-Волинському районі.

Подробиці...
Кількість переглядів 1258

Життя — від жита і пісень. Валентин Грабовський у спогадах друзів і колег

Життя — від жита і пісень. Валентин Грабовський у спогадах друзів і колег10 липня минуло 80 років від дня народження поета, перекладача, мистецтвознавця, журналіста, громадського діяча Валентина Болеславовича Грабовського. Його ім’я на сучасній літературній карті й у національно-­культурному просторі Житомирщини є знаковим. Про це, вшановуючи пам’ять видатного земляка, говорили його колеги, друзі, шанувальники на вечорі, на який їх запросила вірна дружина і подруга Валентина Болеславовича — Раїса Євгенівна. Інформацію про це поширила  zhytomyrschyna.zt.ua

Подробиці...
Кількість переглядів 1273

Сторінка 2 із 95

Натисніть посилання, щоб завантажити "НТ" на свій комп’ютер або переглянути онлайн

"Народна трибуна" за 2016-2017 роки